Wzmiacniacze akustyczne Woodsman

Zaprojektowana dla nowoczesny artystów grających na akustycznych instrumentach, rodzina wzmacniaczy akustycznych Woodsman została zaprezentowana przez firmę Ashdown na tegorocznych targach NAMM.

Założona w roku 1997 brytyjska firma Ashdown jest znana głównie jako specjalista w dziedzinie basów. Właścicielem i głównym pomysłodawcą jest Mark Gooday, były główny inżynier oraz menadzer w firmie Trace Elliot.

Wzmacniacz jest wyposażony w wejścia mikrofonowe oraz instrumentalne, co jest idealnym rozwiązaniem dla śpiewających gitarzystów. Oferują bogate i czyste brzmienie akustyczne, które sprawdzi się doskonale w warunkach scenicznych oraz studyjnych. Dodatkową producent wyposażył je w opcję odwracania fazy oraz filtr anty-sprzężeniowy.

Rodzina zawiera trzy kompaktowe modele: Parlour 25W, Classic40W oraz Jumbo 65W. Każdy z nich jest wyposażony w specjalnie zaprojektowany 8” głośnik marki Celestion. Dodatkowo modele Classic oraz Parlour są wyposażone w gwizdek, dla zapewnienia pełnego brzmienia.

Po szczegółowe informację odsyłam do strony producenta http://ashdownmusic.com/news/90/NEW-Woodsman-Acoustic-Amps/